O nas


Historia


Działamy skutecznie ponad 25 lat w sferze doradztwa podatkowego, kadr z płacami i obsługi księgowej. Co prawda Marek Segit Sp. z o.o. została wpisana pod nr 287 do rejestru spółek doradztwa podatkowego roku 2004r., ale początki działalności biura rachunkowego sięgają znacznie wcześniej. W roku 2020 Marek Segit Sp. z o.o. weszła w skład grupy biur rachunkowych BFC, a były właściciel odszedł na emeryturę.

Zespół Specjalistów


 

Szefem zespołu jest Rafał Marciniak – doradca podatkowy (nr 12 341), prezes Zarządu Marciniak BFC Sp. z o.o., certyfikat księgowy Ministra Finansów RP (nr 24608/2008)

Absolwent Wydziału Prawa UAM w Poznaniu, posiada otwarty przewód doktorski w Katedrze Rachunkowości UE w Krakowie. Ukończył studia podyplomowe: AE w Krakowie oraz CIOP w Warszawie, uzyskał certyfikat ESOL BEC Vantage University of Cambridge. Specjalista w dziedzinie stosowania zaawansowanych rozwiązań informatycznych w księgowości i planowania podatkowego

Z roku na rok zwiększa się pakiet oferowanych usług – a rozrastającej się liczbie Klientów odpowiada wzrost zatrudnienia i własnych zasobów spółki. Nieustannie inwestujemy w kadrę, oprogramowanie i wyposażenie. Kształcenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników jest ważnym kierunkiem polityki spółki. Wszyscy członkowie zarządu posiadają ministerialne certyfikaty księgowych, względnie uprawnienia do wykonywania zawodów prawniczych (doradcy podatkowego, adwokata).

W roku 2020 nastąpiło połączenie firmy z inną spółką doradztwa podatkowego, a mianowicie MARCINIAK BFC. Kontynuowane są najlepsze tradycje, wspierane nowymi metodami pracy oraz nowoczesnymi rozwiązaniami IT.

Partnerzy merytoryczni naszej firmy


Działamy w oparciu o wiedzę i doświadczenie nie tylko nasze, ale i również naszych partnerów. Dlatego też dzięki nam zyskują Państwo podwójnie.

Nasz udział w samorządzie zawodowym i gospodarczym


Wykorzystujemy w pracy dla naszych Klientów sprawdzone kontakty biznesowe i wiedzę specjalistów z różnych dziedzin.