Oferta


Oferujemy pełny zakres usług księgowych


Rozpoczynając współpracę, przeprowadzamy najpierw przegląd wszystkich spraw i ocenę sytuacji, aby już od początku móc stosować najodpowiedniejsze dla jego biznesu metody pracy.

Nasi Klienci mogą koncentrować się na tym, co dla nich najważniejsze, czyli na rozwoju własnych firm.

Usługi księgowe

Specjalizujemy się w tzw. pełnej księgowości, czyli prowadzeniu ksiąg rachunkowych i sporządzaniu bilansu. Prowadzimy księgi rachunkowe również w wydaniu międzynarodowym, dla oddziałów spółek lub spółek z udziałem zagranicznym.

Zobacz ofertę usług księgowych

Kadry i płace

Zawsze oddzielamy prowadzenie kadr i płac, od prowadzenia księgowości. Zadania te wykonują przydzieleni do obsługi Klienta specjaliści ds. kadr, płac i ZUS. Kompleksową obsługę kadr i płac zapewniamy wszystkim pracodawcom, w tym także nieco mniejszym.

Zobacz ofertę kadr i płac

Praca za granicą

Zdobyliśmy spore doświadczenie w obsłudze kadr i płac pracowników oddelegowanych do pracy za granicę Polski (jak również obcokrajowców zatrudnianych w polskich firmach).

Zobacz ofertę pracy za zagranicą

Inne usługi

Poza usługami księgowymi oraz obsługą kadr i płac zapewniamy konsultacje doradcy podatkowego oraz inne usługi, wspomagające prowadzenie biznesu.
Stosujemy technologię OCR, a także dodatkowe aplikacje udostępniane online, np. do wystawiania faktur, prowadzenia kasy itp.

Zobacz nasze inne usługi

Planowanie podatkowe

Proponujemy model obsługi wypracowany w dużych korporacjach. Nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na standardową obsługę księgową i kadrową, lecz również na kompleksowe konsultacje podatkowe. Marciniak BFC jest spółką doradztwa podatkowego, wpisaną do rejestru uprawnionych pod nr 645 (KRDP).

Zobacz ofertę planowania podatkowego

Cennik

Cennik usług

Zobacz cennik naszych usług

Pakiet dla E-commerce ​CyberCent

Kompleksowe połączenie zaawansowanej wiedzy eksperckiej z wsparciem technologicznym.

Zobacz ofertę dla E-commerce ​CyberCent

Partnerzy merytoryczni naszej firmy


Działamy w oparciu o wiedzę i doświadczenie nie tylko nasze, ale i również naszych partnerów. Dlatego też dzięki nam zyskują Państwo podwójnie.

Nasz udział w samorządzie zawodowym i gospodarczym


Wykorzystujemy w pracy dla naszych Klientów sprawdzone kontakty biznesowe i wiedzę specjalistów z różnych dziedzin.